دکا
پرینت
  • تاریخچه

آشنایی با شرکت دنیای کنترل الکترونیکی (دکا)

مقدمه :

 با توجه به نياز روز افزون جامعه به استفاده بهينه از انرژي و همچنين  خلاء موجود در تجمیع سازي شاخه هاي مختلفBMS  در كشور ضرورت حضور شركت هاي جديد در اين ضمينه هر روز بيشتر ميگردد. با توجه به اين واقعيت ، شركت دنياي كنترل الكترونيكي تحت نام اختصاري (دكا) پا به عرصه رقابت نهاد. پس از تأسيس شركت ، سهامداران با تکیه بر توان فنی پرسنل و همچنین جذب نیروی کار متخصص با اجرای پروژه های کوچک نسبت به رفع نواقص خود اقدام نمود. سپس باگذشت مدت کوتاهی شرکت دکا در قالب یکی از رقبای اصلی در پروژه های مختلف خود را مطرح ساخت. بطوری که در اکثر مناقصات بزرگ به عنوان برنده یا یکی از سه نفر اول مناقصات حضور داشته است. 


شرکای تجاری :

 شرکت دکا در پیشبرد اهداف دراز مدت خود نسبت به شناسایی و ایجاد ارتباط تنگاتنگ با تولید کنندگان معتبر دنیا و گسترش شبکه های تخصصی توزیع و سرویس دهی خود در بازار داخل همیشه فعال بوده است . در این راستا جهت پیشبرد اهداف خود با کمک معتبرترین برندهای دنیا از جمله شرکتهایی مانند : SIEMENS , SONY, LONIX, Ravel ,DSPPA  جهت تحقق اهداف خود گام بر میدارد.

همکاران ما در ایران :

 شرکت دکا به منظور گسترش شبکه توزیع و خدمات خود نسبت به پذیرش همکاران فعال در سایر شهرستان ها و تهران فعال بوده و در این راستا با شرکت های مدیریت انرژی در مشهد ، شرکت سگال کنترل  و شرکت افق در تهران فعالیت مینماید.

خدمات قابل ارائه توسط شرکت دکا :


 سرويس دهي مناسب جزء مهترين اهداف شركت ميباشد. که با ارائه برنامه هاي مدون و دقيق در راستای هر چه بهتر شدن خدمات خود با عناوین  ذیل حركت مینماید .  

طراحي و مشاوره در سيستم هاي BMS .

تهیه و فروش تجهيزات سیستم های  BMS .

نظارت بر حسن اجرای پروژه هاي BMS .

برنامه نویسی وبهینه سازی سيستم هاي BMS .

خدمات راهبري و نگهداري سیستم BMS .

اجراي دورهای آموزشي و سمینارهای تخصصی BMS .

منشور اهداف شرکت :


     یکی از مهمترین مسائل در بقای هر بنگاه اقتصادی مشتری مداری و نقشه راه مناسب جهت تحقق آن میباشد . ما امیدواریم بتوانیم با تحقق موارد ذیل در این راه موفق باشیم . 

بهبود مستمر كيفيت خدمات از جمله مشاوره ، طراحي ، نصب ، اجرا و پشتيباني .

افزايش سطح رضايت مشتري .

كاهش هزينه هاي سر بار در اجراي پروژه ها ، جهت كاهش قيمت تمام شده به نفع مشتري .

افزايش سطح علمي و عملي كارشناسان و كادر فني و اداري شركت .

بالا بردن سطح بهره وري از طريق مشاركت و همفكري كليه پرسنل شركت .

ارائه خدمات فني  و مهندسي نوين بر اساس پيشرفت تکنولوژي روز دنيا .


شركت دكا